O Kamet ...

Firma Kamet istnieje już od 10 lat. Od samego początku działalności koncentrujemy się na zapewnianiu dostaw artykułów metalowych dla sklepów i hurtowni. Posiadamy własną siedzibę z galerią wystawową oferowanych przez nas produktów. Duża przestrzeń magazynowa zapewnia ciągłość dostaw produktów dla naszych stałych jak i nowych kontrahentów.

Prowadzimy aktywną sprzedaż jak również zapraszamy Państwa do naszej siedziby, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 800 do 1700 w dni powszednie oraz od 1000 do 1300 w soboty.

Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z naszą ofertą prosimy o kontakt bezpośrednio z siedzibą firmy lub z jednym z naszych przedstawicieli handlowych.

W chwili obecnej obszar naszej działamności koncentruje się na województwie świętokrzyskim oraz małopolskim. Jednakże stale i aktywnie poszukujemy nowych kontahentów także w pozostałej części Polski.

Dla Państwa wygody zamieszczamy podstawowe dane naszej firmy:
P.P.H.U. KAMET Rafał Lasota
25-611 Kielce
ul. Mielczarskiego 121
NIP: 959 005 73 58


Nasza oferta obejmuje:

śruby, nakrętki, gwoździe, kotwy, klucze, widły, grabie, siekiery, piły, tarcze ścierne, łańcuchy, kosy, aerozole, chemia budowlana, śrubokręty, grabie, nożyce, taczki, style do łopat i wiele innych.
Strona główna O firmie Kontakt Oferta

Aktualizacja Luty 2011, Kamet sp.j.

Opracowanie - MW